Aktuální akce

Červenec je měsícem Nebojsova depozita, z.s.

Zúčastnit se je velmi jednoduché. Pošlete 20 Kč na transparentní účet organizace Nebojsův Depozit, z.s. č. 2701320671/2010  a bude-li nás alespoň tisíc, získáme pro opuštěné kočičky krásných 20 000 Kč! Do zprávy pro příjemce napište ,,Dar dvacku za dvacku“, variabilní symbol akce je 2020. 

Každá dvacka znamená jednu konzervu. Každá konzerva znamená jednu nakrmenou kočku. Pojďte společně s námi naplnit zvířatům v útulcích bříška!

Více o vybrané organizaci naleznete na jejích stránkách.

Jak dvacetikorunky přibývají můžete sledovat on-line na transparentním účtě organizace.

Nyní můžete pomoci i nákupem v internetovém obchodě zoofix.cz Z každé objednávky nad 200 Kč pošle zoofix 20 Kč na účet organizace, pro kterou pořádáme dvackovou událost. Stačí zadat kód ,,CAT-MANIA“ do Vaší objednávky.


Poznámka:

Nejedná se o veřejnou sbírku. Nejsme právnickou osobou, představujeme pouze skupinu dobrovolníků, kteří se rozhodli pomoci neziskovým organizacím, zabývajících se péčí o opuštěná a týraná zvířata. Při této akci přímo nevybíráme od účastníků žádné finanční prostředky. Jedná se pouze o propagaci vybraného útulku s cílem podpořit jej a informovat účastníky o možnostech, jak pomoci. Účastníci dobrovolně zasílají své finanční dary na transparentní účet vybraných útulků. 


www.dvackuzadvacku.cz