Celoroční aukce

Dvacku za dvacku a celoroční aukce

Chcete pomoci opuštěným zvířatům a zároveň se u toho pobavit? Pak je naše aukční skupina tím ,,pravým ořechovým“ právě pro Vás!

Neváhejte nás navštívit a připojit se k nám. Jsme skupina milovníků koček, které záleží na tom, aby se ne jen naši mazlíčci měli dobře a žili důstojným životem.

Je jen a pouze na Vás, který útulek se v rámci naší skupiny rozhodnete podpořit!


 Pár slov o aukční skupině

RTRV této skupině se soustřeďujeme na aktivní a zábavnou formu pomoci. Vystavujeme věci do aukcí, dražíme, pořádáme různé srazy a akce, díky nimž se snažíme propagovat organizace, které se zabývají péčí o opuštěné a týrané kočky. V současné době čítá naše aukční skupina více než 5000 báječných členů, kteří pravidelně podporují celkem 56 různých neziskových organizací. 

Filosofie aukční skupiny

Naší prioritou je přistupovat k pomoci zvířatům s nadšením a pozitivním nadhledem. Nehledáme důvody, hledáme způsoby. Prostor zde mají jakékoliv konstruktivní nápady a myšlenky na nové akce či zlepšení akcí stávajících.

Ve skupině vládne příjemná atmosféra. Všichni se zde chováme slušně, respektujeme ostatní členy a rozhodnutí administrátorů. Pomoc zvířatům nás zkrátka baví!

Celoroční aukce pomáhá

Celoroční aukce

Naším hlavním projektem je celoroční aukce, ve které předměty vystavují přímo naši členové.

Do aukce neshromažďujeme věci centrálně. Každý, kdo chce nějakou věcí do této aukce přispět, ji vystaví sám v albu celoroční aukce a poté ji sám pošle přímo výherci.

Protože naši členové vkládají své věci do aukce sami, ponecháváme jim rovněž možnost vlastní volby organizace z našeho seznamu útulků, které výtěžek ze svojí aukce věnují.

Výherci po skončení aukce zasílají své dary ve výši vydražené sumy přímo na transparentní účty neziskových organizací.

VYSTAVOVAT PŘEDMĚTY LZE VŠAK POUZE PRO ORGANIZACE,  KTERÉ MAJÍ PRÁVNÍ IDENTITU (IČO) A DISPONUJÍ TRANSPARENTNÍM ÚČTEM.

Podrobný postup a pravidla celoroční aukce naleznete přímo ve skupině, kde aukce probíhá. Přejdete do ní kliknutím ZDE.

Všem účastníkům celoroční aukce z celého srdce děkujeme!

Ke skvělým výsledkům celoroční aukce přispívají a pořádek ve skupině udržují:

Zuzana Pešková (Goišová), Veronika Fejtová, Stáňa Herzánová, Lucka Karlová, Lenka Zralíková, Hanna Entrová, Markéta Kráčmarová, Míša Pešková, Jana Kozlovská, Eva Kolářová, Jana Šváchová, Veronika Šlemendová, Bára Matějovcová, Anička Bastlů, Hanka Lhotová.

Speciální poděkování patří Michalu Blahoutovi za neúnavnou spolupráci s celým týmem.

http://www.dvackuzadvacku.cz/