Spolupracujeme

Na tomto místě bychom rádi poděkovali všem partnerům a sponzorům, kteří nás podporují v našich CAT-MANIA projektech a pomáhají tak zajistit opuštěným a týraným zvířatům lepší budoucnost. 

Amadee, oděvy a doplňky

Amadee tvoří originální oděvy a oděvní doplňky převážně z přírodních materiálů. Používají klasické oděvní techniky jako je šití, háčkování nebo pletení. Některé oděvy nakupují a dále zdobí ručním tiskem s autorskými motivy inspirovanými přírodou a symbolikou starých národů a kultur. Věnují se tvorbě určené především ženám, ale vyrábí i pohodlné volnočasové pánské a dětské oděvy, nově také patchworkové deky pro nejmenší. Zboží Amadee najdete i na Fleru.

Andělské mydlinky

Martině Žákovcové protnuli životní cestu andělé. Andělský svět ji okouzlil natolik, že se rozhodla věnovat tvorbě s andělskou tématikou. S radostí Vám otevírá svět andělských dekorací – Andělské mydlinky. Martina je poctivý výrobce, který tvoří s láskou, z kvalitních a certifikovaných surovin. Má ráda originalitu, proto začala spolupracovat s lidmi se stejným životním posláním, kteří pro zákazníky tvoří s láskou překrásné andělské originály. Pokud se rozhodnete pozvat anděly do svého života, začněte hned dnes. Vstupte i Vy do světa andělských vonných dekorací …

Applaws krmivo

applaws-krmivoApplaws vyrábí přírodní krmiva, která obsahují pouze kvalitní maso, zeleninu a bylinky. Krmiva neobsahují obiloviny, vedlejší živočišné produkty, sójovou bílkovinu, barviva, konzervanty ani dochucovadla. Spolupráci jsme navázali s paní Duchkovou, která je dovozcem tohoto krmiva pro ČR.

AVA Jewels, originální ručně vyráběné šperky

50000000

Šperky od AVA Jewels jsou krásným a originálním doplňkem, který Vám vyrobí na míru podle Vašeho přání. V nabídce naleznete například ručně vyráběné náramky, náhrdelníky, náušnice, růžence či záložky do knih.

Barrsa Fashion

barsaBarrsa je mladá originální značka, která není určena pro šedý dav. V době rostoucí konkurence sází značka především na moderní a nadčasové střihy, kvalitní materiály a nevšední design. Nabízený sortiment je prodáván v limitovaných edicích. Pouze výjimečně v modelovém sériovém provedení.

Bílá tlapka, praktické dárky za skvělé ceny

2015-11-25_201604Díky Bílé tlapce můžete potěšit dárkem jak ženy, tak muže i ratolesti a zapomínat rozhodně nesmíte ani sami na sebe! O své činnosti představitelé e-shopu říkají: ,,Snažíme se nabízet originální dárky a zboží za tu nejlepší cenu a těmi nejlepšími službami. Věříme, že úsměv a spokojený zákazník je pro nás víc, než milionové obraty našich velkých bratříčků.“

BIOOBCHOD.CZ, žijeme zdravě, žijeme bio

Společnost BIOOBCHOD.CZ působí na českém trhu se zdravými a ekologickými produkty již více než 14 let. Na e-shopu www.bioobchod.cz a v 11 kamenných prodejnách po celé České republice a na Slovensku můžete nakoupit širokou škálu zdravých potravin, včetně vegetariánských, veganských, raw, makrobiotických či bezlepkových a také produkty přírodní a ekologické kosmetiky a drogerie. BIOOBCHOD.CZ provozuje také Brněnské veganské V.bistro, první veganský Penzion v Česku – Vitalpenzion Novina v Kryštofově Údolí, zdravou pekárnu Zrnko v České Skalici a je distributorem značky veganských sýrů a uzenin Veganline.

BIOOO.CZ, bio kosmetika, eko drogerie

Stejně jako příroda nejsou pouze zvířata a květiny, tak BIOOO.CZ není pouze přírodní kosmetika nebo zdravá výživa. Na jediném místě u nich naleznete vše, co souvisí se zdravým životním stylem. Bio a přírodní kosmetika pro každodenní krásu, ekologická drogerie pro čistou a útulnou domácnost, biopotraviny a potravinové doplňky pro zdraví, svíčky, čaje, vonné tyčinky, kosmetické doplňky, lůžkoviny z ovčí vlny, knihy, Bachovy esence, potřeby pro domácí mazlíčky… Značka BIOOO.CZ neodkazuje k trendu či certifikátům, ale k samotnému původu slova – k bios neboli životu.

BLINDBERRY, plátěné tašky a batůžky 

Firma BLINDBERRY v čele s výtvarnicí Lenkou Sukeníkovou, vymýšlí a tvoří plátěné tašky a batůžky, které nejsou jen ekologickou variantou nákupní tašky, ale díky své jednoduchosti a kreativním designům se staly oblíbeným městským doplňkem. Stávají se prostorem pro vyjádření životního stylu, estetického vkusu nebo jen věcí, které máme prostě rádi. Každý z produktů je navržen a vytištěn ručně v domácím studiu v Praze. Sítotiskové motivy jsou v některých případech doplněné ruční výšivkou, která dodává tašce ještě větší jedinečnost. Tašky jsou s přírodního 100 % recyklovatelného materiálu, a barvy použité na sítotisk jsou na vodní bázi.

BRETORRI, plechové dózy

Internetový obchod BRETORRI – plechové dózy se specializuje na obaly, pamlsky pro psy a hlavně dózy s perokresbami různých plemen psů, které pro ně na zakázku kreslí malířka Veronika Křivská. V nabídce mají i jiné dózy – ve tvaru aut, pokladniček, kufříků apod. V předvánočním období u nich najdete i dózy s vánočními motivy určené nejen na cukroví.

BSPkali

Pavla Kalinová začala asi před 5 lety vyrábět šperky a jiné věcičky jen tak pro radost. Přivedla ji k tomu její neskutečně šikovná maminka a jelikož se lidem Pavly výrobky líbily, a kamarádi ji dlouho přemlouvali, odhodlala se nabízet je i na internetu. Zpříjemňuje si večery po práci tím, že vymýšlí a realizuje své představy prostřednictvím svých výrobků. Dělá jí velkou radost, když se její práce někomu líbí, a je pro ní čest, že může přispět do naší aukce, kde její výrobky pomůžou dobré věci ♥

By Myyna, ilustrovaný svět a papírnictví

Za značkou By Myyna stojí Markéta Jinochová, která tu je od té roztomilosti a maluje, tiskne, vymýšlí a organizuje malý ilustrovaný business a její muž, jako hlava firmy. Jejich tvorba je opravdu rozsáhlá, najdete u nich ilustrace na blahopřání, pexesu, pohlednice, sešity, plakáty, placky, omalovánky, dále sítotisk na tričkách, taškách, polštářích, apod. Kromě eshopu najdete jejich výrobky také na Fleru.

Bytové dekorácie – Ľudmila Lang

Ľudmila Langheiterová, kočkomilka a velice šikovná dáma, vyrábí (šije) nejen kočičí dekorace. Na jejich FB stránkách najdete různé dekorace od věnců, levandulových soviček či srdíček, psíků až po netradiční slimáky a naše oblíbence kočičky. Věříme, že její práce potěší nejedno oko a dušičku 🙂

Carri Boom Bags, kabelky a tašky

Pod značkou firmy Carri Boom Bags najdete Markétu z Tábora, která navrhuje a šije praktické a kvalitní kabelky a tašky. Její tvorbu si můžete prohlédnout a zakoupit na Fleru.

Cat’s Best, potřeby pro domácí mazlíčky

cats best logoKočkolity Cat’s Best se vyrábějí jenom z přírodních, rostlinných surovin. Jsou biologicky odbouratelné a dají se likvidovat vhozením do biokontejneru či toalety. Jsou proto významným přínosem pro životní prostředí. V důsledku velké oblíbenosti tohoto steliva u našich členů jsme se rozhodli Cat’s Best v čele s Lubošem Bečičkou oslovit a navázali jsme dlouhodobou spolupráci.

Coffee to Home

page-about-us-stamp,,Služba Coffee to Home je tu pro každého, kdo touží objevovat svět výběrové kávy z pohodlí svého domova. Každý měsíc ve spolupráci s pražiči a baristy vybíráme zajímavé kávy z předních českých a slovenských pražíren a rozesíláme je svým předplatitelům ve formě degustačních balíčků. Umožňujeme tak každému podlehnout kouzlu čerstvě upražené výběrové kávy a poznat kávy ze všech koutů světa, kde se kvalitní Arabica pěstuje…“ Více se dozvíte a skvělou kávu si můžete objednat na stránkách Coffee to Home.

Collective Collapse vegan clothing

headerKořeny této značky sahají do extrémní hudební scény, která je známá svými alternativními postoji ke společenské, sociální či ekologické problematice, pohybuje se na ní spousta inteligentních a aktivních lidí, kterým není lhostejný osud planety, zacházení se zvířaty či stravovací filozofie. Collective Collapse přicházejí na trh se zcela novým brandem, který má ambice změnit chápání veganského merchandisingu. Nabízí řadu zajímavých originálních motivů tištěných ekologickým printem na ekologickém textilu.

Cronies, obchod s dětským oblečením a spoustou dalšího zboží

Jmenuje se Kamča a před pár lety začala tvořit pod značkou Art.Cronies šperky z křišťálové pryskyřice. Postupně přidávala další a další doplňky jako zrcátka, krabičky, lékovky apod. Po narození synka Olivera začala šít a z názvu značky zmizelo Art a nyní už tvoří pod názvem Cronies. Všechny výrobky mají Certifikát OEKO-Tex Standard 100 a jsou vhodné i pro ty nejmenší z nás, pro děti do 3 let.Věcičky jsou homemade, dělané s láskou a radostí, dělané z kvalitních látek a komponentů.

Dedoles

Filosofie firmy Dedoles je spojení současných lidí s přírodou. Jsou tu pro generaci lidí, kterým záleží na kvalitě toho, co nosí, a není jim lhostejná budoucnost naší planety.Jsou více než internetový obchod – jsou komunita. Milují naši planetu, jsou bezmezní optimisté a snaží se společnost udělat lepší. Proto podporují ruční výrobu, ochranu přírody a pozitivní myšlení.
Trička Dedoles jsou ručně barvené organickými barvami. Mají batikovaný efekt, což dělá každé tričko unikátem.
Jejich trička dále mají prestižní certifikát Oeko-tex 100, který zaručuje, že na jejich výrobu nebyly použity žádné pro tebe škodlivé chemikálie. Trička jsou barvené organickými barvivy na bázi vody. Proto jsou motivy tak neuvěřitelně živé a přírodně barevné – a co je důležité, na tričku ti dlouho vydrží. Barvy jsou totiž nanášeny přímo na vlákna bavlny.

Design empathy, výroba šperků a doplňků

design-empathyDesign empathy je na trhu od roku 2010 a již 5 let vyrábí šperky a doplňky z křišťálové pryskyřice.
Najdete u nich šperky nejen pro ženy, ale také pro muže. Poslední 3 roky se zaměřili na tvorbu doplňků a dárečků na svatby, u kterých si zákazník zvolí vlastní design podle jejich katalogu. Veškeré motivy jsou autorsky upravené.
V jejich nabídce najdete i batohy, oblečení a praktické doplňky jako zátky, zapalovače, tabatěrky, otvíráky, či placatky.
Celý tým a samotnou firmu vede Bc. Leona Průchová, která se stará o design šperku a grafické návrhy, marketing, focení, osobní prodej a veškerou komunikaci se zákazníky i s dodavateli.
Jejich tvorbu najdete také na Facebooku a na Fleru.

Different, e-shop s módní oblečením

differentDifferent.cz je jeden z největších českých módních e-shopů. Nabízí zboží od značek jako je  DesigualMelissaScotch&SodaDisaster DesignsSantoro LondonCrocs a spousty dalších. Different stojí rovněž za módní internetovou televizí Different TVmódním Different magazínem, e-shopem s plastovými botami BotyMel.cz, encyklopedií historie módních značek ModniZnacky.cz.

Dobrá miska

Internetový obchod patří mezi největší prodejce chovatelských potřeb. Skladem máme přes deset tisíc produktů, které jsme schopni dodat do druhého dne. V naší nabídce naleznete přes 300 různých výrobců a každý den přidáváme nové a kvalitní produkty, aby si každý majitel zvířátka vybral právě to co potřebuje a co je pro jeho miláčka nejlepší. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a vždy mu rádi vyjdeme vstříc, aby se k nám rád a s důvěrou vracel.

Dobrunda – ateliér

Jana Dobruská, máma druhačky Bětky je nadšenou provozovatelkou komorního Dobrunda – ateliéru, který je držitelem ochranné známky: dobrunda – ateliér – PRVNÍ INTERIÉROVÝ ŠPERK ® . Více o něm zde: http://www.fler.cz/dobrunda-atelier. Jana vystudovala fyzioterapii na FTVS UK. V posledních letech studia se začala věnovat arteterapii a mohla spojit dva obory, které jí zajímají – psychologii a výtvarné a tvořivé činnosti. Baví jí vše, kde se dá uplatnit kreativita, improvizace, nápady, invence a fantazie. Nahlédněte do jejího fler obchodu, kde najdete šperky, Andělky, brože, placky, recyklované skvosty a mnoho dalšího.

Dyzajn market

Je jediná výběrová open-air akce pro široké spektrum designérů, umělců a výtvarníků… zkrátka pro tvůrce všeho krásného a kvalitního. A jsou tu i pro ty, co umí skvěle připravit jídlo nebo pití.
Dyzajn market je akcí konající se v samotném historickém centru Prahy na Piazzetě Národního divadla, tematicky – jaro, léto, podzim, zima a prázdniny do pětice. Mají skvělou PR propagaci, jak skrze jejich, tak i spřízněné sociální sítě, zaměřenou na širokospektrá média. Přesto, že jsou akce s volným vstupem, vždy je k Dyzajn marketu připojen i kvalitní kulturní program – divadla, koncerty, DJs a další.
Za Dyzajn marketem stojí kreativní tým, a tak vymýšlí stále nové nápady, které Vám tvůrcům umožňují se zviditelnit a posunout Vaši tvorbu kupředu.

Dona Lisa

Pod značkou Dona Lisa vystupuje firma, která tvoří vysoce kvalitní digitální tisk, originálního designu, který je vyhotoven a tištěn dle požadavků přímo na konkrétní střih oděvu. Stejný vzor tudíž není možné najít v metráži. Vybírat můžete ze střihů podle nabídky, nebo lze i atypicky po domluvě dle vašich přání a požadavků upravit. Dona Lisa nám již věnovala do aukce vícero krásných triček a my za ně moc děkujeme.

Econea, e-shop s ekologickými prostředky

2015-11-10_153849,,Buďte hrdinkou či hrdinou vlastního života!“ – k tomu nás vyzývají představitelé e-shopu Econea, který se soustředí na prodej ekologicky šetrných výrobků s cílem chránit naše životní prostředí. Pravý hrdina se totiž neodvrací od problémů a není lhostejný vůči dopadům na prostředí, ve kterém žijeme a ve kterém budou žít i naše děti.

Elektro-Obojky.cz

obojkySpolečnost Elektro-Obojky.cz je největším dodavatelem elektronických obojků a ohradníků v Evropě. Její portfolio zahrnuje více jak 15 různých značek od světoznámých výrobců z USA, Francie, Belgie, Koreji a Číny. V nabídce e-shopu naleznete rovněž řadu praktických výcvikových pomůcek, oblečků, hraček ne jen pro psy, ale i pro kočičky, a spoustu dalších věcí.

El.Ka Underwear

Jsme česká značka spodního prádla, která se rozhodla bojovat proti levným dovozům z Asie. Zkrátka věříme, že stojí za to bojovat a konkurovat něčím jiným, než jen nejnižší cenou. Vsadili jsme na každý detail, snažíme se, aby naše prádlo bylo jiné, hravé a stylové a také aby bylo skvělým dárkem.

Ene Bene, oblečky a doplňky pro psy

baner-ene-bene-mensiEne Bene je novou značkou ve světě psí módy. Oblečení a doplňky pro Vaše pejsky jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou příjemné a měkké. Důraz je kladen ne jen na vzhled a kvalitu, ale také na funkčnost. Ene Bene Vám rádi ušijí obleček i přímo na míru.

Erotic City, potěšení je na Vaší straně

Filozofií Erotic City je snaha přesvědčit společnost o tom, že potřeba erotických pomůcek je naprosto přirozená a běžná. Pomůcky mohou nejen zpestřit partnerský život, ale i pomoci od samoty a případných problémů. Velkoobchod nabízí více než 35000 položek sortimentu erotického zboží. Provozovatel sítě prodejen Erotic City společnost City Realex, a.s. si zakládá na důvěře a spokojenosti zákazníků, kterou dosáhla vstřícným přístupem, vysokou kvalitou nabízeného zboží a nezbytnou profesionalitou.

Eslev.cz, erotický slevový portál

Portál Eslev.cz je slevový portál specializovaný na erotické pomůcky a služby. Každý den nabízí nejširší sortiment erotického zboží s bezkonkurenčními slevami. Jejich cílem jsou spokojení zákazníci, čehož je důkazem i to, že každý zákazník má možnost požádat o sjednání slevy na konkrétní produkt, a oni v případe většího zájmu tuto slevu domluví s obchodními partnery.

Filipínské šperky

Alespoň kousek z Filipín… Nechte se okouzlit exotickými náušnicemi, náhrdelníky či náramky… Všechny kousky jsou originální, ručně vyráběné z perel, korálů a mušlí. Jejich filipínský dodavatel se specializuje na výrobu šperků z perel. Používá převážně perly sladkovodní. Každý jednotlivý kousek je navrhnut zkušenými designéry, ručně vyroben a do detailu opracován místními mistry v oboru. Díky tomu je každý šperk naprosto jedinečný!

Filipínské šperky

Formace je mladá česká značka designových papírenských výrobků, jejíž zakladatelkou je absolventka grafického designu. Idea projektu vždy vycházela z vlastní potřeby zapisovat, kreslit a navrhovat. Absence nekomerčních výrobků na trhu a touha po naplnění zmíněné potřeby dala vzniknout vlastní značce papírenského zboží, které se vyznačuje zejména jednoduchostí a originalitou. Už více než rok tak Formace nabízí papírenské produkty, jako jsou zápisníky, sešity, diáře a další doplňkové zboží, které vzniká ručně v domácí dílně. Formace přináší čistý a praktický design výrobků, které vznikají v limitovaných edicích či sezonních kolekcích.

Pro výrobu se využívá kvalitního dřevitého papíru s vysokým volumenem (tloušťka papíru), který je vhodný na malování a kreslení v podstatě čímkoliv. Veškerý používaný papír je barevnosti chamois, který dodává výrobkům
jedinečnou patinu.

Glassor

Glassor je česká společnost specializující se na výrobu ručně malovaných skleněných ozdob na vánoční stromeček. Je velmi známá díky svým skleněným ozdobám ve tvaru koulí, avšak nabízí další tvary ozdob, jako špice, zvonečky a figurky různých tvarů a velikostí. Všechny ozdoby Glassor jsou ručně malované a vyrobené ze skla tradiční technikou foukání.

Griff, škrabadla pro kočky

celoroční aukce GriffŠkrabadlo je pro kočky, které s Vámi sdílí domácnost, nezbytností. Kartonová škrabadla Griff ne jen že zaručeně uspokojí a zabaví každou kočičku, ale stanou se také ozdobou Vašeho interiéru. Firma Griff nabízí všem kočkomilům sérií designových modelů, které jsou 100% recyklovatelné a chrání tak i naše životní prostředí.

Hali Beli, kožené capáčky

Hali Beli, firma s kvalitními dětskými koženými capáčky. Jsme ryze česká, rodinná firma, která vznikla z rozmarnosti našich dětí. Hali Beli dětské kožené capáčky z prvotřídních materiálů. S neotřelým designem. Celošité, bez lepení. Odzkoušené našimi dětmi i dětmi našich přátel. Na doma, do kočárku, do herny, do školky, na zahradu, za sucha i do lehčího terénu. Doufáme, že Vám i Vašim dětem budou dobře sloužit.

HANULE.SLA, ručně vyráběné šperky

pmyqaxcmtgdxoqPřed nějakou dobou si Hanka zkusila vyrobit jen tak skromně pro sebe několik náušnic a nadchlo ji to natolik, že se rozhodla je vyrábět i pro své blízké a známé. Časem k náušnicím přidala výrobu dalších šperků, jako např. prsteny, přívěsky, manžetové knoflíčky, spony do kravaty, záložky do knížek, spony do vlasů apod.  Pokud se chcete ozdobit něčím krásným a originálním, navštivte její stránku na Fleru!

HAPPY HELEN, svět plný barev

HAPPY HELEN spatřila světlo světa na podzim 2013 a svět ji baví! Baví ji barvy, šňůry, krajky, korálky, stužky a kouzla s nimi. Baví ji, když jsou lidé hraví, s úsměvem se zdraví a jsou zdravě draví. To všechno ji inspiruje a odráží se v její tvorbě originálních triček, nepřehlédnutelných nákrčníků a čepiček, vtipných interiérových doplňků a kdo ví, co přijde ještě…

…prostě „Šije svůj sen“  …a je posedlá špagáty! 🙂

Herbarium, textilní tvorba

Herbarium vzniklo z neskonalé úcty k přírodě a léčivým rostlinám. Katku hodně formovalo prostředí, ve kterém vyrůstala. Půvabné Kokořínsko je její útočiště a zároveň srdeční záležitost. Odmala ráda něco tvořila a vymýšlela. Nejvíce se v její tvorbě objevovaly rostliny. A tak vznikla myšlenka vytvořit herbář. Takový, který by člověk stále nosil při sobě. Vyrýt do lina motiv léčivé rostliny, vytisknout ho na látku a z té látky něco ušít. Takový malý kousek přírody, který je s vámi pořád!

Katka by si přála zpopularizovat bylinky, které jsou dnes neprávem opomíjené. Již naše prababičky je používaly a nedaly na ně dopustit! Snaží se do svých linorytů vložit kus sebe a šířit lásku k přírodě.

Hranaté šitíčko, nejen obaly na knihy

Hranaté šitíčko je malá rodinná firma. V ní se šijí hlavně čtecí polštáře, obaly na knihy, záložky do knih, malují obrazy, šijí a vyrábějí drobnůstky pro děti, pro radost, pro vás. Snaží se, aby jejich výrobky byly co nejvíce jedinečné. Osobní. Jejich nejsilnější stránkou je láska k jejich práci. Je to koníček a svým způsobem životní styl. Zákazníkům se snaží co nejvíce vyhovět a vždy vymyslí nějaký způsob, aby splnili vaše přání a představy.

Huhů – Lenka Křikavová

huhuLenka Křikavová je nadšená umělkyně, jejíž výtvory odrážejí její osobní pocity a nálady, vždy je to kousek z ní od začátku až po pojmenování kolekce i jména samotného kusu. Dává tak vzniknout jedinečným šperkům, oblečením s originálními motivy, obrazům a různým drobnostem, které jsou dostání na Fleru či na facebooku.

Chráněná dílna ARCHA zvířat

Archa zvířat celoroční aukceArcha zvířat nabízí nejkvalitnější superprémiová krmiva světových výrobců pro zdraví a spokojenost Vašich zvířecích přátel a široký sortiment chovatelských potřeb. Nákupem u ARCHY pomáháte hned dvakrát, neboť podpoříte útulky i další rozvoj chráněných dílen a handicapované spoluobčany.

Ice Dress

icedress-logo-1440767142Ice Dress je poctivá rodinná firma, která se zabývá ruční výrobou hačkovaných kulíšků a čelenek. Výrobky Ice Dress jsou ze 100% akrylu a díky tomu jsou vhodné i pro nejmenší.  Na přání je schopna okulíškovat celý lyžařský výcvik či uháčkovat kulichy pro Vaše firemní partnery. Kulíšky jsou rovněž oblíbeným dárkem pod stromeček.

Intimity, šperky

Intimity v čele s Lucií Zemanovou tvoří šperky, jejíchž design je lehký a nadčasový, vytvořený z jednoduchých tvarů a linií. U materiálů je přiznaná jejich syrovost a přirozená barva. Do každého výrobku je vložena trocha fantazie, úcta k materiálu a snaha vtisknout každému kousku jeho vlastní individualitu pro překonání zažitých všedností okolo nás… Intimity prodává také na Fleru, kde najdete jejich náramky, náušnice, brože, řetízky, prstýnky a náhrdelníky.

Jana Kubínová, Blue Print

Blue print celoroční aukceJana Kubínová je velmi šikovná a kreativní dáma, která se aktivně věnuje pomoci útulkům a to zdaleka ne jen prostřednictvím naší celoroční aukce. V jejím sortimentu můžete nalézt spoustu věcí do domácnosti, jako jsou povlečení, deky, věšáky, jehelníčky, chňapky a spousta dalších, ale i věcí na sebe. Stačí jen nakouknout na její stránky a budete v obraze.

Jindřiška Paichlová

Dílna paní Jindřišky skrývá různé skvosty jako například batikované šály, parádní ručně malovaná a našívaná trička, tuniky nebo třeba malované kalhoty 🙂 Na své si přijdou jak dámy, tak děti či muži .. Běžte nakouknout, určitě vyberete 🙂

Jordi’s, výrobce čokolády přímo z kakaových bobů

V létě roku 2010 v Hradci Králové založili Salón čokolády – Jordi’s chocolate. Po usilovné práci a vzdělávání sebe i zákazníků v oblasti opravdové čokolády, se jim podařilo vybudovat začátkem roku 2012 malou manufakturu na výrobu čokolády od kakaového bobu po tabulku.
Od konce první republiky jsou první, kdo se o něco takového pokouší. V meziválečných letech byla naše země téměř velmocí čokolády. Proudilo sem okolo 12 tisíc tun kakaových bobů ročně. Podařilo se jim tak alespoň trochu vrátit čas čokolády a proto Vám můžou nabídnout čokoládu vytvořenou s láskou a péčí v Čechách, v samém středu Evropy.
V ročníku 2016 nejprestižnější soutěže „bean to bar“ čokolád obdrželi krásnou stříbrnou medaili za čokoládu Vietnam 75% a tři medaile bronzové.

JUWITAL, s.r.o.

juwital_logoJUWITAL, s.r.o. je ryze česká, společensky odpovědná společnost, která se zabývá výrobou ochranných iontových nápojů, vitaminových a speciálních tablet (doplňků stravy), ochranné kosmetiky, veterinárních přípravků a přírodního listového hnojiva. Originalita těchto produktů spočívá v obsahu ověřeného patentovaného preparátu JUWIM®. JUWITAL, s.r.o. se aktivně věnuje podpoře různých charitativních projektů a neziskových organizací, včetně naší celoroční aukce, ve které máte možnost dražit originální přípravky na podporu imunity psů a koček SANGRIM. Jedná se o veterinární přípravky jak pro nemocná, tak pro zdravá zvířata v rámci prevence. V celkovém svém rozsahu blahodárně působí na posilování organizmu zvířete, jeho imunitní systém a zkvalitňuje jeho metabolické procesy.

 

KA_LEN_DIAR

KA_LEN_DIAR – týdenní diáře, vznikají již 10. rokem. Jsou ručně vyráběné a každý kus je originál.

Katka Růžičková, zakázková kresba

Kresba portrétů Katka RůžičkováKatka Růžičková dokáže na Vaše přání tužkou či křídou nakreslit prakticky cokoliv – od Vašeho portrétu, který se rozhodnete věnovat svým blízkým, po obraz Vašeho domácí mazlíčka, který bude zdobit zdi Vašeho bytu. Katka své umělecké dílo věnovala i do naší celoroční aukce, kdy jste si mohli sami vybrat, jaký motiv bude na obrazu zvěčněn.

KIA KLADNO, autorizovaný prodejce a servis

Od 1.1. 2016 se naše společnost stala oficiálním prodejcem značky KIA Motors CZ. Jsme rádi, že můžeme využít naše dlouholeté zkušenosti. Cílem společnosti KIA KLADNO je v co nejkratší době navázat na velmi úspěšnou historii a poskytovat nadále kvalitní a profesionální služby svým klientům s novou značkou KIA Motors CZ.

Klára Bláhová

Klára Bláhová tvoří především pro ženy. Ženy, které mají rády barvy a vzory, které rády vyčnívají z davu, ženy, kterým nevadí pozornost okolí, jsou hravé a mají smysl pro humor. Kromě sebe a svých zákaznic, také obléká své tři děti.
Její nabídce, kterou najdete na Fleru či na FB dominují především trika a trička všemožných barev a kombinací, dále šaty či kalhoty, vše v celoročním pojetí. Výjimkou není ani tvorba na přání zákazníka. Z použitých materiálů dává přednost především úpletu v BIO kvalitě a dále kvalitním luxusním látkám.

Kimmidoll.cz, sběratelské figurky

Kimmidoll.cz nabízí unikátní dárkové a sběratelské figurky vytvořené na motivy japonských kokeshi panenek. Pro mnohé představují sběratelskou vášeň, pro mnohé také originální dárek, kterým mohou udělat radost těm, na kterých jim záleží…

Za vytvořením značky KIMMIDOLL stojí dlouholeté nadšení z elegantních dekorativních dárkových předmětů východní kultury. Tradiční japonské kokeshi panenky jsou dokonalou ukázkou jednoduchosti a krásy východní kultury. Tradice dávání a přijímání kokeshi panenek v Japonsku je datována až do období Edo (1603-1867). Ty byly původně vyráběny ručně rolníky a zemědělci a darovány jako projevy lásky a přátelství. Skutečný záměr Kokeshi panenek byl rozhodující v našem vývoji značky Kimmidoll. Naší představou bylo vy tvořit řadu panenek (a dalších dekoračních předmětů), každou s určitým charakterem a schopností vyjádřit jednu ze skutečných hodnot života.

Kreativky

10733906_986681301347871_4245939652238555689_oKreativita je naše. Rádi tvoříme a děláme druhým radost. Třeba ji uděláme právě Vám. Detaily dělají dokonalost, proto přicházíme s možností kompletních sad: náramek/náhrdelník, brož, náušnice a nový outfit je na světě.  Přivítejte každé období s grácií. Rádi vytvoříme vše dle vašeho přání. Krásné kreativní produkty naleznete na facebooku kreativek nebo na fleru.

Kresky

Kresky jsou designová dočasná tetování, vymyšlená, nakreslená a vytištěná na Slovensku. Ilustrátorka a grafická designérka Katka Ilkovičová se stará o to, aby byl svět krásnější, abyste mohli být pěkně pokreskovaní a Kresky měly vše, co je třeba po designové stránce.

Petra Vancová naštěstí kreslí jen doma (ukazovat ostatním, co nakreslí je ilegální), ale zato se stará o vše možné i nemožné, aby vše fungovalo. Kresky najdete i na Fleru.

KOJADESIGN

kojaKOJADESIGN je originální značkou zaměřující se především na doplňky pro psy i kočky všech velikostí. V nabídce naleznete řadu krásných šátků od velikosti XS až po velikost L. Vyfešákovat tak můžete i opravdu velká plemena. Více o KOJADESIGN naleznete na jejich webových stránkách.

Lady Shop

12109160_744235019053625_6539188295679680272_nLady Shop je nově začínající E-shop pro všechny ženy, které milují šperky a doplňky, od náramků po prsteny, řetízky, hodinky, obaly na telefon, a postupně daleko více zboží. Tento obchůdek můžete nalézt na facebookových stránkách ZDE.

Lavaliere, pánské a dámské náramky

Chceme dopřát zákazníkům originální náramky na ruku, kterými doplní svůj outfit a podtrhnou styl. Používáme jen přírodní kvalitní materiály a všechny šperky vyrábíme pouze ručně. Inspirujeme se aktuálními trendy z New Yorku a Londýna, kde jsou pánské a dámské náramky na ruku velmi oblíbené. Náš hlavní cíl je spokojený zákazník, který se bude rád vracet a chlubit se svými kousky. Vize módní značky Lavaliere je expandovat na zahraniční trhy.

Lucie Kacrová, grafický design

Lucie Kacrová grafikaS Luckou Kacrovou se znám již z dob základní školy, a tak mohu s jistotou říci, že je to neuvěřitelný člověk s výjimečným uměleckým cítěním. Naše přátelství přerostlo ve spolupráci v rámci projektu Dvacku za dvacku, pro který Lucka navrhla neotřelé kočičí logo. Shání-li se někdo po službách šikovného grafika, pak mohu Lucku bez váhání doporučit! Stačí nahlédnout na její webové stránky.

MAGIFEŠN, móda od Magdalény

Magi (Magdaléna) + Fešn (fashion/móda) to je Magifešn, značka pod kterou Magdaléna prodává své umění. Magifešn je originální design triček, polštářů, lampiček, bot, peněženek, plakátů, polepů na notebooky, batohů, módních a vlasových doplňků (a dalších výtvorů, dle Vašich individuálních přání nebo tvůrčí nápadů Magi). Na začátku je vždy nějaký, většinou nevyzpytatelný impuls, nápad po cestě tramvají nebo při sbírání hub s babičkou… pak tužka, černá fixa, jeden z bambilionu skicáků a pak už jen tvoří, dokud se její ruka maximálně nepřiblíží její fantazii. Její rukopis je poměrně (rozpo)znatelný… má totiž ruční patinu, happy feeling a minimálně dvojsmysl. Každá objednávka ji posouvá na křižovatce tvorby určitým směrem a má vliv na její další design. Její tvorbu najdete také na Fleru či na FB stránkách.

MAKA GALLIK, originální designové tašky

11423334_926310850765693_1893773619711104961_nMAKA GALLIK se věnuje výrobě neotřelých designových tašek. Styl, prvotřídní materiál, propracované detaily a srdce, které autorka vkládá do výroby svých tašek udělají z Vaši kabelky jedinečný šperk. Že má MAKA GALLIK srdce také pro opuštěné kočičky, dokázala při spolupráci s naší skupinou celoroční aukce, kde jste měli možnost vydražit si její krásnou kabelku.

MaOli art, Jana Taršinská

Paní Jana Taršinská, která šije v podstatě od dětství deky, polštářky, dětské sety, tašky a jiné praktické věci, je naším dalším sponzorem. Její výrobky najdete na Fleru pod názvem MaOli art. Prodává ale také na trzích, což jí nesmírně baví. Všechny výrobky si navrhuje sama a každý kousek je originál a již se neopakuje ve stejném barevném provedení …leda, že by to bylo vaše přání …Moc děkujeme za spolupráci.

MARSLASER, gravírování laserem

Linda Maršíková provozuje e-shop Marslaser – pomocí techniky gravírování laserem si u ní můžete nechat zpracovat různé cedulky, razítka, reklamní předměty atd. Tato technologie využívá laserového paprsku pro gravírování kovových, pokovených, dřevěných a plastových reklamních předmětů s barvenou povrchovou úpravou.

Martina Hamanová (NIMIF), módní doplňky

Paní Martinu Hamanovou najdete na Fleru hned se dvěma profily, na hlavním zvaném NIMIF se věnuje módním doplňkům. Zde si můžete nakombinovat vlastní jarní outfit punčochy – batůžek. Dále si zde můžete vybrat z mnoha broží, tašek či triček.
Druhý profil Nimif – šperkovnice se zaměřuje výhradně na tvorbu šperků. Koupit zde můžete náramky, náhrdelníky či náušnice.

Michal Blahout, básník a programátor

11001889_729290450517436_1068186515223994022_nMichal Blahout je nejen nadějným programátorem. Ve svém volném čase se věnuje rovněž amatérskému pěstování masožravých rostlin a co především, představuje našeho dvorního básníka akce Dvacku za dvacku. Michal se svými verši pravidelně přispívá k pozitivní atmosféře našich událostí a je naším pravidelným účastníkem. Každá nová událost je zpravidla provázena krásnou básní šitou na míru. Velmi si jeho podpory vážíme a těšíme se z naší vzájemné spolupráce!

Mineral Bangle

Šperky Mineral Bangle jsou vytvářeny s láskou a úctou k budoucímu majiteli. Jsou vyrobeny z minerálních kamenů, dřeva, lávy nebo skla. 10% z každého prodaného kusu jde na Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Farní charita Roudnice nad Labem.

Milionkoček.cz, šperky, které nepřehlédnete

2015-11-24_161447Ing. DAGMAR BEJČKOVÁ, DiS. se věnuje ruční výrobě šperků s historickým podtextem. Na svém e-shopu se rozhodla podělit se o ně i s Vámi a Vy tak máte jedinečnou možnost zakoupit si originální kousek, který nikde jinde nenajdete. Můžete si také sami navrhnout, jak bude Váš šperk vypadat.

MIX FOR KIDS, nákupní klub pro děti

2015-10-25_095715Mix for kids je obchůdek, který potěší každou maminku či tatínka. V nabídce má originální dárečky, oblečení, doplňky a vychytávky pro děti a miminka, které jsou vždy skladem a připravené ihned k odeslání.

MIXIT.cz, müsli, které Vás bude bavit

MIXIT v celoroční aukciMIXIT.cz je specialistou na müsli všech chutí a barev, které si můžete namixovat přesně dle Vašich chutí. Tento jedinečný nápad se setkal s ohromnou odezvou a z MIXIT.cz se tak stal doslova fenomén v oblasti zdravého mlsání. Müsli si jednoduše sami sestavíte prostřednictvím webových stránek. A že si zde vybere opravdu každý, o tom se můžete sami přesvědčit.

MIXONE

logoMIXONE je internetový obchod zaměřený na dámské módní doplňky – kabelky, peněženky, batohy, šátky, šály, čepice nebo bižuterii. Naleznete zde módní doplňky s důrazem na originalitu – to, co si zde koupíte, jednoduše neuvidíte na každém kroku. Nabízené zboží je vždy skladem a je dováženo od výrobců nebo distributorů z EU, především z Itálie, Velké Británie nebo Francie.

Moje výbavička – pro miminka hezky česky

logo2Moje výbavička je  e-shop s produkty českých výrobců, velkých i malých, tradičních i nových. Nabízí řadu originálních produktů pro miminka – plenky a bryndáčky, hračky, hry, polštářky, látkové kolébky a spousty dalších věcí, které nemohou ve výbavičce chybět.

MOOF Clothing1229853_434294560013030_1520788288_n

Kvalita a smysl pro detail – to jsou slova, která vystihují oděvní značku MOOF. Blázni do módy, designu a hudby. Grafici, ilustrátoři, hudebníci, i zkušení řemeslníci s dlouholetou praxí. Lidé, pro které je důležitý každý detail, originalita výrobků a láska k vlastní tvorbě a práci. To jsou lidé, kteří stojí za touto značkou. Jejich výrobky naleznete na stránkách jejich e-shopu nebo na facebooku.

MW Bižuterie

Paní Moniku Wolfovou vždy bavily ruční práce a i proto se nyní zabývá hlavně tvořením třpytivých šperků z epoxidové hmoty a broušených šatonů Swarovski. V obchůdku máte na výběr ze spousty šperků, ale kdybyste neviděli přesně to, co si představujete, tak neváhejte napsat – udělá výrobek přímo Vám na míru 🙂

Namydli se

Oblíbenou činností Jany Krušinské je vyrábění mýdel. Tvoří je z láskou a vždy ji potěší, když představí nějakou novinku. Vyrábí mýdla: peelingová, masážní, s přidáním sušených květů nebo bylin, s obsahem pudrů, Indie-Ajurveda, medová, jílová, s esencemi. Nejraději vyrábí mýdla čistě přírodní, s pudry, jíly nebo bylinkami. Každý si přijde na své a věříme, že budete spokojeni s nabídkou. Stále se snaží obohacovat nabídku o novinky, takže je vždy na co se těšit. Na přání vyrobí mýdlo různého tvaru takové, jaké si budete přát.

 

NATIVE Handcraft

NATIVE Handcraft miluje přírodu, kde bere inspiraci. Miluje moderní technologie, které jim dovolují zvládnout víc každý den. A věří, že skrze poctivou ruční práci a kvalitní materiály můžou oba světy propojit. Firma se zrodila v roce 2012 v Jizerských horách a přináší kousky, které jinde neseženete. Z kopců si s sebou nesou divokost, ale i smysl pro krásu. A také odpovědnost vůči přírodě. Proto používají pouze certifikované materiály, kvůli kterým nebyl nelegálně pokácen ani jeden strom. Pojďte do toho s nimi a nezapomeňte… #keeplifewild .. #alwayssayyestoadventure

Oringle.cz

Petry Řehové království www.oringle.cz vévodí motto: „Nejkrásnější pohled na svět je z hrotu pastelky.“ Zbožňuje cokoliv, co „smrdí“ papírem a pastelkami. Těší ji dělat lidem radost skrze tvorbu.
Nabízí obrazy na míru, svatební oznámení a dekorace, přáníčka ručně vyráběná i tištěná, loga a celkový vizuální firemní design, ilustrace, plakáty, diplomy, pracovní listy, pozvánky, a spousty dalších věcí. Její produkty najdete také na Fleru.

PACKA.cz

Internetový obchod PACKA.cz nabízí krmiva a pamlsky, podestýlky, vitamíny, antiparazitika a léčiva pro psy, kočky i hlodavce.

Pandemic.cz

Pandemic.cz je firma dvou grafiků z Hradce Králové – Míra (Eddy_cz) a Michal (Mishan D). Jejich práce je jejich koníčkem, rádi kreslí a rádi baví lidi kolem sebe. A proto vytvořili značku Pandemic, která má za cíl rozdávat radost a úsměv! Nehrají si na žádnou velkou firmu, ba naopak. V týmu jsou zatím stále dva, ale svou prací žijí .. A je to vidět, jejich věci jsou prostě SUPER!

PetPoint.cz

petpointPetPoint.cz je internetový obchod s chovatelskými potřebami a krmivem pro kočky, psy a další domácí mazlíčky. Vybrat zde můžete z bohatého sortimentu za příznivou cenu.

Poison Bite10556388_692931507450645_329305593147903924_n

Poison Bite je internetový obchod s oblečením a šperky všeho druhu. V široké nabídce obchodu naleznete krásná trička, originální náušnice, náramky, náhrdelníky, piercingy a spoustu dalších stylových věciček. Mrkněte se na stránky e-shopu nebo sledujte Poison Bite na facebooku.

POM POM, kulíšky a čelenky10622808_267703363423202_7105604228003504219_n

POM POM jsou ručně háčkované kvalitní kulíšky a čelenky pro všechny! Každý kulíšek je vymazleným originálem, který se stane ozdobou na Vaší hlavě. Objednávat si je můžete prostřednictvím stránek na  facebooku nebo na emailu pompom.kulisky@gmail.com.

Pro-Vlasy.cz

Eshop vlastní firma J Perfect spol. s r. o. Víme, co prodáváme a proč to prodáváme.
Profesionální vlasová kosmetika vždy nejrychleji reaguje na potřeby kadeřníků a tím i na vlasy jejich zákazníků. Složení profesionálních výrobků plně chápe potřeby vlasů, ošetřuje je, chrání a činí je více odolnými vůči mnoha negativním vnějším vlivům. Veškeré koncentrace pěstících složek a vitamínů jsou u profesionální kosmetiky podstatně vyšší než u kosmetiky standardní (z obchodu). Receptury se opírají o léty prověřené výrobní postupy, ale zároveň jsou přístupné novým převratným technologiím tak, aby byly maximálně a pokrokově uspokojeny potřeby vlasů všech typů. Více než 99% výrobků máme neustále skladem, připravených k okamžité expedici. U všech nabízených produktů garantujeme 100% originalitu – našimi dodavateli jsou jen oficiální zastoupení a certifikovaní prodejci.

Pucliky.cz

ico-font-ahkhioPucliky.cz je originální e-shop, který nabízí puzzle se širokou škálou krásných motivů pro děti i dospělé. V nabídce lze nalézt jak tradiční, tak 3D puzzle vysoké kvality, které jsou skladem a velmi rychle dodávány k Vám domů.

Pučálka s.r.o.

Společnost Pučálka s.r.o. se může chlubit již více než dvacetiletou historií. Prvním oborem, se kterým začínali, byl dovoz, distribuce a instalace okenních fólií a autofólií.
V roce 2008 podnikání rozšířili na internetový obchod s chovatelskými potřebami a velmi záhy začali s dovozem holistického krmiva Artemis, kde na začátku roku 2010 získali oficiální zastoupení pro celou Evropu. V roce 2009 začali dovážet další holistické krmivo Canine Caviar. V roce 2012 začali s přípravou vlastní značky krmiva, kterou v letošním roce uvedli na trh – Marp. V jejich privátní značce využili zkušeností v oblasti výživy a vytvořili receptury přesně podle jejich požadavků. Více o krmivu Marp naleznete na www.marppetfood.cz. Od jejich počátků je cílem přinášet zákazníkům špičkové produkty, které mají jednoznačně pozitivní přínos pro jejich mazlíčky.

RAE Přírodní kosmetika

RAE Přírodní kosmetika je rodinná manufaktura z Beskyd, vyrábějící přírodní kosmetiku balenou do originálních dřevěných krabiček, které si sami vyrábí. Ve svých výrobcích se důsledně vyhýbají škodlivým chemickým složkám. Hotový kosmetický přípravek firmy obsahuje více než 90% účinných přírodních látek. Esencí, které pohladí a vyladí naše těla. Dřevěné obaly kosmetických produktů, při jejichž výrobě zužitkují dřevěný odpad nejen z jejich truhlářské dílny, jsou jejich originálním výrobkem, který je chráněný průmyslovým vzorem. I tímto přístupem se snaží vyjádřit ohleduplný vztah k přírodě, k prostředí, v němž žijeme.

RatCat, textil a doplňky

RatCat – e-shop, kde si na své přijdou jak milovnice, tak i milovníci koček. Na stránkách naleznete dámská, pánská i dětská trička; dámské i pánské mikiny a bundy či sukně, šortky a tepláky. Nechybí ani široká škála doplňků (hrnky, placky, peněženky či tašky). Tak neváhejte a nakupujte, je z čeho vybírat.

Růžový slon

Růžový slon už 13 let vybírá ty nejzajímavější erotické hračky z celého světa. Každý měsíc testují desítky novinek z veletrhů i přímo od výrobců. Zelenou ale dostanou jen hračky v něčem vyjímečné nebo lepší než současné modely. Stojí za projekty SexualniAsistence.cz a DenOrgasmu.cz. Ohraný sex je zabiják vztahu. Růžový slon mění pohled Čechů na sex a inspiruje k posouvání hranic. Tajné tipy, novinky ze světa. Hledej, objevuj, je to na Tobě. Chobot nahoru!

Royal T-stick, originální čajové tyčinky2015-11-12_114643

Royal T-stick je e-shop pro všechny milovníky čaje. Ještě nikdy nebyla příprava čaje tak jednoduchá. Čajová tyčinka, ve které je sypaný čaj prvotřídní kvality, slouží i jako míchátko. Zažijte jedinečný a zcela nový zážitek pití čaje s originálními čajovými tyčinkami Royal T-stick.

Saloos, přírodní kosmetika

Saloos Vám přináší radost, krásu a zdraví už více než 20 let. Dnes nejoblíbenější a nejpoužívanější aromaterapeutická kosmetika začíná psát svůj příběh v roce 1993. V tomto roce se potkává zakladatel společnosti Saloos Jiří Harašta s vyhlášeným „českým nosem“, kapacitou v oboru esenciálních olejů a vonných látek Emilií Trepkovou. Náhodné setkání se mění v profesionální spolupráci, postavené na využití vůní a dalších blahodárných účinků rostlin na člověka.

SANU BABU

Zboží z Nepálu, Tibetu a Indie, které ve Vás vyvolá atmosféru orientu.  V současné době najdete jejich pět obchodů v Praze. Zboží  SANU BABU spol. s r.o. prodává desítky dalších obchodů v bývalých okresních městech, například v Brně, Břeclavi, Plzni, a v Rakovníku. Velkoob­chodní odběratelé k nim jezdí nejen z celé republiky ale i ze zahraničí.
V jejich nabídce najdete od stovky druhů vonných tyčinek přes origi­nální módu a módní doplňky, stříbrné šperky až třeba po nábytek z Indie. Dováží prakticky úplně všechno zboží, které splňuje představu o tom, co je etnické a přesto má kvalitu na kterou jsme zvyklí z Evropy.

SEW4HOME

Jmenuje se Hanka Skokanová. Věnuje se výrobě textilních kousků do bytu/domu. Tvoří pod značkou SEW4HOME. Každý kus je originál, podle jejího návrhu, tvořený s nadšením a láskou, ale taky zkušeností a pečlivostí. Na kvalitě šití si velmi zakládá a je na profesionální úrovni. Miluje barvy a sílu jejich kombinací. Tvorba ji naplňuje a baví, ráda zkouší nové věci a její hlava je pořád plná nápadů. V nabídce najdete drobné dekorace, pytlíky a taštičky, zavinovačky, přehozy, deky, košíčky, praporky, chňapky, zástěry i zástěrky, ubrusy, podkafíčka, výplně, nahřívátka s výplní z pohankových slupek a hlavně povlaky na polštáře. Její výrobky najdete také na Fleru.

SOAPHORIA, přírodní kosmetika

SOAPHORIA vítejte ve světě přírodní a organické kosmetiky, ve světě krásných momentů. Kosmetika Soaphoria má v základu rostlinné oleje, které jsou zpravidla lisované za studena, jen některé se získávají extrakcí. Je obohacená květovými vodami, extrakty z léčivých bylin, blahodárnými jíly, minerály, éterickými oleji, medem a včelím voskem, vitamínem C a E, koenzymem Q10. Neobsahuje ropné deriváty ani žádné syntetické emulgátory, barviva, konzervanty ani umělé parfémy. Pokožka vnímá tuto kosmetiku jako něco přirozeného, nezatěžujete s ní svůj organismus. Hodnoty Soaphorie jsou: ruční výroba (výrobky jsou inspirované přírodou, ručně vyrobené s láskou), 100% rostlinné složky (všechny výrobky jsou 100% vegetariánské, více než 90% z nich jsou vyrobeny z veganských surovin), eko balení (používají snadno recyklovatelné a opětovně využitelné materiály), chrání zvířata (jejich výrobky ani ingredience využívané při výrobě nejsou testovány na zvířatech)!

Spolpharma, prací a čistící prostředky, kosmetika

Spolpharma se specializuje na výrobu širokého spektra pracích prášků, čisticích přípravků, kosmetických produktů a výrobků dentální hygieny, které dodává na český i evropský trh. Jednou z našich nejúspěšnějších produktových řad jsou tradiční výrobky značky Jelen v čele s osvědčeným jádrovým mýdlem s jelenem. Spolpharma je držitelem osvědčení o dodržování mezinárodních standardů kvality a životního prostředí (ISO 9001 a 14 001), od roku 2009 jsme taktéž držitelem certifikace SVP (Správná výrobní praxe) od akreditovaného auditora TÜV NORD Czech.

Svetrsjelenem.cz

2015-12-07_133902Nádherné svetry s motivem jelena pro dámy i pány v různých barvách naleznete na e-shopu  svetrsjelenem.cz. Výrobci sázejí zejména na originální motivy a kvalitu použitých materiálů, aby Vám Váš vysněný svetr dělal radost co nejdéle 🙂

Tamer, potřeby pro domácí mazlíčky

576825_167061940091107_500337507_nTamer nabízí vysoce kvalitní, ručně vyráběné příslušenství pro psy všech velikostí a plemen. V jejich nabídce naleznete širokou škálu vodítek a hraček různých typů a barev, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Nahlédněte na stránky jejich e-shopu či na facebook.

TATE, oděvy a módní doplňky

Firmu TATE v čele s Kateřinou Borkovou, prodává své úžasné kousky na Fleru a ve svém eshopu. V její tvorbě najdete kabelky, šaty, sukně, trika, brože, svetry, mikiny, sáčka i kabátky. Oblečení na sebe si vlastně šije už od střední školy. Vzniklo to tak, že si nikdy v obchodě nemohla vybrat a hlavně jí vadilo, že na ulici v tom samém kousku může potkat několik lidí, popř. aspoň vědět odkud a za kolik to mají. Proto se snaží, aby v každém navrhnutém kousku bylo to „ONO“, něco co dá každé věci šmrnc….

Textilní šperky Odd Mony120_21be46c52f

Textilní šperky Odd Mony jsou nádherným originálním doplňkem, se kterým se v davu rozhodně neztratíte. Šperky jsou ručně vyráběny dle Vašeho přání s veškerou pečlivostí a z krásných, kvalitních materiálů. Ukázku těchto textilních skvostů naleznete na fleru ZDE.

Therapy

Chcete nahlédnout do světa minerálů, skla a cínu, měkkého ovčího rouna a magických kreseb ebru (technika malování na vodní hladinu – též mramorování, marbling)…? Tak to jste na správné adrese. Obrázky a překrásné šperky z těchto materiálů pro Vás tvoří paní Helena Skřivánková.

The Epoch Times

The Epoch Times je soukromá zpravodajská společnost. Naše síť lokálních reportérů z celého světa pokrývá autentické příběhy z mnoha míst, které jsou hodnotné i celosvětově. Naše nezávislost nám umožňuje prezentovat rozmanitost názorů. Společnost The Epoch Times je založena na svobodě tisku a lidskosti. Vzniku média předcházela rostoucí potřeba poskytnout necenzurované zprávy z Číny lidem zasaženým propagandou Čínské komunistické strany.

Trikator.cz, nejmocnější trička

2015-11-25_200850Trikator tvoří parta mladých lidí, nadšeně se věnující vymýšlení nových originálních triček a produktů. Jejich práce je doopravdy baví a kladou si za cíl, aby bavila i vás a bylo vás vidět v jejich tričkách na ulicích. V triku od trikatora Vás rozhodně nikdo nepřehlédne.

Vaše Bižu

vase-bizuMilujete krásné naušnice a originální doplňky, máte rádi kreativitu? V tom případě je pro Vás e-shop Vaše Bižu to pravé ořechové! Na tomto webu najdete kvalitní a originální bižuterii s chirurgickou ocelí za přijatelné ceny, aby si každý mohl dovolit celou řadu doplňků k doladění veškerých svých outfitů. Doplňky, které vyčnívají z dnešní každodenní uniformnosti, to je Vaše Bižu.

Veselé dudlíky

dudlikDudlík nesmí chybět ve výbavičce žádného miminka. S parádní šňůrkou na dudlík může být navíc i veselý. Krásné doplňky pro miminka naleznete na stránkách veseledudliky.cz paní Mgr. Simony Žákové, která je novým sponzorem naší charitativní aukce pro opuštěná zvířata v útulcích.

Viju handmade

Veronika Polomíčková, Viju handmade se zaměřuje na šití Montessori pomůcek pro děti – interaktivní knížky (quiet book), šití dekorací, oděvů a doplňků pro děti i jejich maminky. Nakoukněte, je z čeho vybírat! 🙂

Vivo Zákvasky

Firma Vivo Zákvasky nabízí bakteriální mlékárenské kultury pro domácí výrobu jogurtu a jiných kysaných mléčných výrobků – z jedné lahvičky suchých bakterií VIVO vyrobíte až 6 litrů jemného domácího jogurtu.

Von Hanke, originální stojany na šperky

Dvacku za dvackuVon Hanke je malá, poctivá firma, která se zabývá ruční výrobou stojánků na šperky, pečetidel a ostatních věcí do domácnosti, a to již od roku 2011.  Pro kočkomily von Hanke nabízí sérii krásných kočičích stojanů. Jeden z nich jste si mohli vydražit i v naší celoroční aukci na podporu opuštěných kočiček.

Wellness4you

2015-11-24_162248Wellness4you je e-shop se spoustou zajímavých věcí pro Vaše zdraví a krásu. Sebe či své blízké můžete potěšit výběrem z bohatého sortimentů produktů z aloe vera, doplňků stravy, kosmetiky, sportovní výživy a spousty dalšího.

Zoner Press, vydavatelství

Vydavatelství Zoner Press nabízí knihy pro fotografy, knihy o kreslení, malování, hobby, osobní rozvoj, detektivky a komiksy.

ZUTA, výroba šperků

Obchůdek ZUTA se věnuje výrobě šperků za skla, cínu a pryskyřice. Autorská sklíčka vznikají v malé sklářské peci technikou fusing. Každý kousek je originál. V sortimentu najdete zrcátka, minerály, brože, náušnice, přívěsky a další krásné šperky.


Spřátelené chovatelské stanice

banner

von Lacman

blue jingle banner

Dvacku za dvacku

Ragdoll Leticia

MARSYAS