V horkých letních dnech se dvacky kutálely do Spolku Dobříšsko

Spolek na ochranu zvířat Dobříšsko ve Dvacce dobře známe a máme rádi. Během roku sídlí v Praze, na léto se však kočičky přesouvají do Dobříše do parádních výběhů a na čerstvý vzduch. A právě tam se za nimi dokutálely Vaše dvacky, které pomohou s krmením, veterinou a další péčí o kočičky zdravé i nemocné.

Podtrženo sečteno, v srpnu 2025 jste ve dvackách zaslali krásných 28 003 Kč. Všechny dvacky si můžete sami spočítat na transparentním účtu Spolku na ochranu zvířat Dobříšsko a také tam zjistíte, jak s nimi bylo naloženo. Děkujeme, že pomáháte!

Již jsme podpořili