CAT-MANIA

CAT-MANIA

Komunita milovníků koček s velkou vizí

Sdílíte svoji domácnost s kočkou, nebo sdílí kočka svoji domácnost s Vámi?

Milujete tyto úžasné čtyřnohé osobnosti a chcete se podělit o Vaše společné radosti i starosti?

Chystáte se pořídit si kočičku a rádi byste se o nich dozvěděli něco nového?

Pak je CAT-MANIA tou pravou skupinou právě pro Vás! Neváhejte se připojit k naší komunitě.


CAT-MANIA je naprosto unikátní komunita na facebooku, která sdružuje milovníky, majitele a chovatele koček. Jedná se o vůbec první skupinu, která přišla s vizí šířit osvětu v oblasti zdravého a zodpovědného chovu koček.

Svými charitativními projekty a akcemi, které CAT-MANIA pořádá pro neziskové organizace, se snaží řešit také kritickou situaci přemnožených a častokrát zbídačených koček v ČR.

Do CAT-MANIE si můžete přijít popovídat o kočkách, poradit se s chovateli, podělit se o fotky svých mazlíčků a přečíst si příběhy ostatních catmaniaků. Rádi Vás tu uvítáme!


catmania.czV současné době se v čele s Bárou Špinlerovou budují i webové stránky CAT-MANIE, kde v budoucnu naleznete odpovědi na Vaše nejčastější otázky, které si pokládáte při výběru a pořizování kočky. Naleznete zde spoustu užitečných informací v oblasti péče o kočku, stravování, zdraví a chovu. Tyto stránky naleznete ZDE.


Speciální poděkování patří skvělým administrátorům CAT-MANIE, kteří každý den tráví své volné chvilky spravováním ne jen této skupiny a jsou připraveni Vám kdykoliv poradit a pomoci. Jsou to:

Zuzana Goišová, Iveta Červeňáková, Alena Kučerová, Stáňa Herzánová, Lucie Karlová, Lenka Zralíková, Kateřina Jeníčková, Kateřina Gerychová, Bára Špinlerová, Petra Melková, Veronika Fejtová, Jana Beranová, Milena Křesinová Eva Zelenková

Skupina CAT-MANIA – kočičí povídání také spolupracuje na kastračním projektu FELITI KASTRUJE, který pomáhá zajišťovt finanční prostředky na kastrace toulavých koček: www.felitikastruje.webnode.cz

www.dvackuzadvacku.cz