Další projekty CAT-MANIA

komunita milovníků koček s velkou vizí

Sdílíte svoji domácnost s kočkou, nebo sdílí kočka svoji domácnost s Vámi? Milujete tyto úžasné čtyřnohé osobnosti a chcete se podělit o Vaše společné radosti i starosti?Chystáte se pořídit si kočičku a rádi byste se o nich dozvěděli něco nového?

Pak je CAT-MANIA tou pravou skupinou právě pro Vás!
Neváhejte se připojit k naší komunitě.

CAT-MANIA – kočičí povídání je naprosto unikátní komunita na Facebooku, která sdružuje milovníky, majitele a chovatele koček. Jedná se o vůbec první skupinu, která přišla s vizí šířit osvětu v oblasti zdravého a zodpovědného chovu koček.
Svými charitativními projekty a akcemi, které CAT-MANIA pořádá pro neziskové organizace, se snaží řešit také kritickou situaci přemnožených a častokrát zbídačených koček v ČR.
Do CAT-MANIE si můžete přijít popovídat o kočkách, poradit se s chovateli, podělit se o fotky svých mazlíčků a přečíst si příběhy ostatních catmaniaků. Rádi Vás tu uvítáme!

catmania.cz Navštívit můžete i webové stránky CAT-MANIE, kde naleznete odpovědi na Vaše nejčastější otázky, které si pokládáte při výběru a pořizování kočky. Naleznete zde spoustu užitečných informací v oblasti péče o kočku, stravování, zdraví a chovu.

Speciální poděkování patří skvělým administrátorům CAT-MANIE, kteří každý den tráví své volné chvilky spravováním ne jen této skupiny a jsou připraveni Vám kdykoliv poradit a pomoci. Jsou to:

Zuzana Goišová, Iveta Červeňáková, Alena Kučerová, Stáňa Herzánová, Lucie Nováková, Lenka Zralíková, Bára Špinlerová, Petra Melková, Veronika Fejtová, Jana Beranová, Milena Křesinová, Eva Zelenková, Karolína Jurásková.

Skupina CAT-MANIA také spolupracuje na kastračním projektu FELITI KASTRUJE, který pomáhá zajišťovat finanční prostředky na kastrace toulavých koček.

 

Chcete pomoci opuštěným zvířatům
a zároveň si něco pěkného nakoupit?

přidejte se do naší

CELOROČNÍ AUKCE

Kdokoliv má doma něco pěkného, a může to být cokoliv – chovatelské potřeby, oblečení, šperky, knihy, domácí spotřebiče, zkrátka cokoliv – může to v  aukční skupině vystavit. Pokud se předmět někomu zalíbí, může na něj přihazovat. Výslednou částku pošle výherce na transparentní účet organizace, pro kterou byl předmět vystaven. Je jen a pouze na vás, který útulek se v rámci naší skupiny rozhodnete podpořit!

 Pár slov o aukční skupině

RTRV této skupině se soustřeďujeme na aktivní a zábavnou formu pomoci. Vystavujeme věci do aukcí, dražíme, pořádáme různé srazy a akce, díky nimž se snažíme propagovat organizace, které se zabývají péčí o opuštěné a týrané kočky. V současné době čítá naše aukční skupina více než 7500 báječných členů, kteří pravidelně podporují více než 80 různých neziskových organizací. 

Naší prioritou je přistupovat k pomoci zvířatům s nadšením a pozitivním nadhledem. Nehledáme důvody, hledáme způsoby. Prostor zde mají jakékoliv konstruktivní nápady a myšlenky na nové akce či zlepšení akcí stávajících. Ve skupině vládne příjemná atmosféra. Všichni se zde chováme slušně, respektujeme ostatní členy a rozhodnutí administrátorů. Pomoc zvířatům nás zkrátka baví!

Jak to funguje

  • Předměty vystavují přímo naši členové. Často nám krásné předměty darují i naši sponzoři.
  • Do aukce neshromažďujeme věci centrálně. Každý, kdo chce nějakou věcí do této aukce přispět, ji vystaví sám v albu celoroční aukce a poté ji sám pošle přímo výherci.
  • Protože naši členové vkládají své věci do aukce sami, ponecháváme jim rovněž možnost vlastní volby organizace z našeho seznamu útulků, které výtěžek ze svojí aukce věnují.
  • Výherci po skončení aukce zasílají své dary ve výši vydražené sumy přímo na transparentní účty neziskových organizací.
  • VYSTAVOVAT PŘEDMĚTY LZE POUZE PRO ORGANIZACE,  KTERÉ MAJÍ PRÁVNÍ IDENTITU (IČO) A DISPONUJÍ TRANSPARENTNÍM ÚČTEM
  • Podrobný postup a pravidla celoroční aukce naleznete přímo ve skupině, kde aukce probíhá. Přejdete do ní kliknutím ZDE.

Všem účastníkům celoroční aukce z celého srdce děkujeme!

Ke skvělým výsledkům celoroční aukce přispívají a pořádek ve skupině udržují:

Zuzana Pešková (Goišová), Veronika Fejtová, Stáňa Herzánová, Lucka Nováková, Lenka Zralíková, Barbora Šádková, Bára Matějovcová, Eva Kolářová, Kateřina Apolínová, Jana Šváchová, Markéta Kráčmarová, Diana Veselá, Hana Lhotová, Lucie Kovářová. 

Speciální poděkování patří Michalu Blahoutovi za neúnavnou spolupráci s celým týmem.

 

Podívejte se na reportáž o našich projektech ve známém pořadu Chcete mě? Představili jsme zde skupinu Cat-Mania a její další projekty (čas ve videu: 13:18).

 

Obrovské díky patří i našim sponzorům, kteří posouvají naše aukce o úroveň výš.

Prohlédněte si kompletní seznam našich skvělých partnerů.

Mezi naše sponzory patří například:

applawst-shockmagifesn

kitl

vanda store cz

dino

eroticrebeldog