Pošlete dar útulku a snižte si daně

Vybavujete si kolonku „dary“ na konci daňového přiznání? Je načase ji konečně vyplnit a zmenšit si tak daňový základ. A přitom můžete pomoct kočičkám. Boží, ne? 😉 Potřebujete jen provést dar neziskové organizaci, kterými jsou například útulky, kterým pomáháme, a nechat si vystavit potvrzení. My vám ho bohužel vystavit nemůžeme, musí to být ta organizace, které jste dar poslali, ale můžeme vám pomoci příspěvek dohledat.

❓ Jak velká částka? Aby se vám zmenšil daňový základ, musí být součet všech darů za rok 2023 víc než 2 % ze základu daně nebo alespoň 1000 Kč. Dvacka tedy tentokrát stačit nebude, ale je to na dobrou věc!

‼️ Máte s naším projektem nastaven trvalý příkaz? Pozor, to nejde! V našem projektu totiž každý měsíc pomáháme někomu jinému a čísla účtu se mění. Pokud máte nastaven trvalý příkaz, chodí Vaše peníze stále stejnému útulku. Teď by se to ale mohlo hodit, vaše drobnější příspěvky se tak sečtou ve větší částku, kterou Vám útulek může potvrdit.

Tento měsíc pomáháme spolku Cat World, který má dvě kočičí depozita, v Bílovci a v Praze. Můžete tak pomoci třeba právě jim, podle zpráv z Bílovce je tamní kočičí situace rok od roku horší.

2401051561/2010, variabilní symbol 2020

Chcete pomoci někomu jinému? Podívejte se, komu už jsme pomáhali a určitě si z těchto ověřených spolků vyberete. 🙂