V září přišli dvackonoši do Azylu Lucky

Dvackonoši ani v září nezaháleli a rozhodli se podpořit další útulek pro opuštěná a týraná zvířata – Azyl Lucky, který provozuje paní Jana Zárubová v Černivi.

11204986_811728878881876_64056230266867511_nPaní Zárubová proměnila rodinný domek  v malé útočiště všem, kteří si mňouknou o pomoc a péči o opuštěná zvířata věnuje veškerý svůj volný čas. O kočičky pečuje svědomitě a s láskou. Po příjmu jsou všechny kočky vyléčeny,  vykrmeny  do něžné kočičí podoby  a také jsou  pravidelně odčervovány, odblešovány a očkovány. Potom již nic nebrání tomu, aby nalezly pohodlí nového domova, který pro své svěřence paní Zárubová usilovně hledá. Aktuální nabídku kočiček k adopci naleznete ZDE.

Za mimořádné zásluhy a úspěchy při záchraně strádajících koček jsme se rozhodli azýlku poděkovat formou naší akce Dvacku za dvacku. Celá akce probíhala v pozitivním duchu a jejím průběhem nás opět provázela naše báječná dvacková administrátorka Lucka a dvorní básník Michal

Poslední korunky se na účet docinkaly ještě v průběhu října. Celkově dvackonoši obdarovali útulek částkou 21 460 Kč!

Za tuto krásnou pomoc Všem našim účastníkům srdečně děkujeme a azýlku i všem jeho obyvatelům přejeme hodně úspěchů a pozitivní energie i do budoucna!

Více o Azylu Lucky se dozvíte na jeho webových stránkách nebo na facebooku.